
- В наявності
Набір садових меблів GoodGarden комплект : стіл 180 см + 6 стільців, чорний колір
7 599 ₴
Характеристики :
Матеріал стільниці Пластик
Матеріал каркасу (опор) Сталь
Колір: Чорний
Довжина стола, см 180
Ширина стола, см 76
Висота стола, см 74
Вага, кг 41
Максимальне навантаження, кг 150
Кількість персон 6
Форма стільниці Прямокутна
Діаметр ноги (опори) , мм 25
Виробник GoodGarden
Садовий набір для кетерингу GoodGarden : стіл 180см + 6 стільців ( чорний колір) - набір садових складаних меблів - ідеальне рішення для всіх вечірок і заходів на природі. Він надзвичайно практичний і зручний.
Комплект складається з 6 зручних стільців та функціонального великого столу конструкція виготовлена з високоякісного оцинкованого металевого профілю, пофарбованого порошковою фарбою.
Стільниця виготовлена з поліетилену, 100% водонепроникний, гарантує найкращу стійкість до погодних умов і УФ-променів.
Набір легко збирається, тому він займає мало місця і його легко транспортувати дуже легко чистити і стійкий до забруднень.
Міцна конструкція і висока якість виготовлення дозволять використовувати його протягом багатьох сезонів ідеально підходить для щоденного використання набір не вимагає складання, відразу готовий до використання
Набір меблів - ідеальний вибір для людей, які цінують простоту та функціональність. Ідеально підходить для заходів на відкритому повітрі, банкетних залів, ресторанів і домашнього використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 74 см |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Ширина стільця | 40 см |
| Глибина стільця | 43 см |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 86 см |
| Ширина столу | 76 см |
| Висота столу | 74 см |
| Довжина столу | 180 см |
- Ціна: 7 599 ₴








