
- В наявності
- Код: 147016
Стіл розкладний туристичний GoodGarden 180*76 см посилений чорний
1 999 ₴
+380 (97) 478-96-09
Павлоповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний садовий стіл GoodGarden 180 см посилений має надзвичайно міцну та стійку сталеву конструкцію , стійку до високих навантажень і стійку до механічних пошкоджень. Сталь пофарбована порошковою фарбою. Стільниця виготовлена з пластику найвищої якості. Він надзвичайно міцний і стійкий до складних погодних умов , як-от дощ чи сніг.
Анти послизгові ніжки обладнаі спеціальними нековзними наконечниками , які запобігають ковзанню з землею. Завдяки їм можна не турбуватися про те, що у разі легкого дотику стіл зрушиться і його вміст виявиться на землі або на підлозі. Прогумовані накладки також захистять підлогу від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodGarden |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 810 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 90 мм |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 1 999 ₴




