
- Немає в наявності
Набір садових меблів для саду: Стіл складний пластиковий 180 х 76 см та 1 лавка
4 099 ₴
Садовий набір для кетерінгу GoodGarden: стіл 180 см + 1 лавка – набір садових складних меблів – ідеальне рішення для всіх вечірок та заходів на природі. Він надзвичайно практичний та зручний.
Комплект складається з 1 лавки та функціонального великого столу, конструкція виготовлена з високоякісного металевого профілю, пофарбованого порошковою фарбою.
Набір легко збирається, тому він займає мало місця та легко транспортувати його дуже легко чистити та стійкий до забруднень.">Стільниця виготовлена з поліетилену, 100% водонепроникна, гарантує найкращу стійкість до погодних умов та УФ-променів.
Набір легко збирається, тому він займає мало місця та легко транспортувати його дуже легко чистити та стійкий до забруднень.
Міцна конструкція та висока якість виготовлення дозволять використовувати його протягом багатьох сезонів ідеально підходящий для щоденного використання набір, що не вимагає складання, відразу готовий до використання.
Набір меблів – ідеальний вибір для людей, які цінують простоту та функціональність. Ідеально підходить для заходів на відкритому повітрі, банкетних залів, ресторанів та домашнього використання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 760 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота | 740 мм |
| Тип | Розкладний |
| Форма столу | Прямокутний |
- Ціна: 4 099 ₴




