
- Готово до відправки
- Код: 14998
Гойдалка - диван садова Garden Relax Plus 4-х місна з дашком, матрасом, подушками і 2 підсклянниками коричнева
9 199 ₴
+380 (97) 478-96-09
Павлоповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна гойдалка-диван від польського бренду Garden Relax дозволять з комфортом провести час на свіжому повітрі з рідними і друзями. Спеціальна конструкція дозволяє встановлювати спинку в горизонтальне положення, таким чином у вашому розпорядженні буде досить просторе ліжко для відпочинку на повітрі. Зручні комбіновані подушки, що поставляються в комплекті, забезпечать повний релакс під час відпочинку. Каркас даної моделі виконаний з металевих труб різних діаметрів, основним з яких є труба діаметром 48 мм. Всі металеві елементи покриті особливим полімерним покриттям для стійкості від корозії, а також для стильного зовнішнього вигляду. Гойдалки Relax Plus повністю розбираються на окремі деталі, що дуже зручно для зберігання і транспортування. По обидва боки розташовані столики зі спеціальними виїмками для напоїв. Навіс регулюється в декількох положеннях, щоб яскраве сонце не заважало вашому відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garden |
| Тип гойдалки | Гойдалка-диван |
| Комплектація навісом | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Основа сидіння | Текстиль |
| Опора | 4 ніжки |
| Діаметр несучої труби | 48 мм |
| Наповнювач м'яких елементів | пінополіуретан (поролон) |
| Обивний матеріал | Поліестерова тканина |
| Матеріал навісу | тканина |
| Максимально допустиме навантаження | 260 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Кількість місць | 4 |
| Оснащення | Тент, Матрац, Підсклянники |
| Особливості | Антикорозійне покриття, Розкладний, Водонепроникність тенту |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
| Декоративна подушка | 2 шт. |
| Антимоскітна сітка | Ні |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Ширина | 2300 мм |
| Глибина | 1270 мм |
| Висота | 1720 мм |
| Вага | 44 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 1900 мм |
| Глибина сидіння | 500 мм |
| Ширина спинки | 1900 мм |
| Висота спинки | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дашка | 209 cm x 114 cm x 15 cm |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Регулювання дашка: | Да |
| Особливість | Відкидна спинка |
| Розмір упаковки | 1 коробка: 170х56х24 см |
- Ціна: 9 199 ₴







