
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1446
Стіл фуршетний банкетний складаний GoodGarden 80 см столик круглий пластиковий для бару, саду, балкона
1 599 ₴
Показати оптові ціниСКЛАДНИЙ КРУГЛИЙ САДОВИЙ СТОЛ 80 см
СКЛАДАННЯ - круглий садовий стіл можна дуже швидко скласти. Складна конструкція займає мало місця, тому її можна легко заховати або транспортувати.
КРУГЛИЙ ВЕРХ- стіл має круглу стільницю з міцного пластику (ПНД), яку легко чистити та водонепроникну. Цей тип стільниці забезпечує велику поверхню, при цьому не займаючи багато місця, що буде добре працювати, наприклад, на маленькому балконі.
СТАЛЬНА РАМА - круглий складаний стіл має раму з сталі з порошковим покриттям, а труби мають діаметр 22x1 мм, що робить його конструкцію дуже міцною та міцною. Такий стіл прослужить набагато довше одного сезону, до того ж він буде стійким до погодних умов.
НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ САДУ - варто зазначити, що розкладний садовий стіл дуже універсальний у використанні, тому його також можна використовувати на балконі та терасі, а також в інтер’єрах, у т.ч. на кухні, у приймальні або в офісі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ - колір: білий; рама: 22х1 мм; матеріал: HDPE / сталь з порошковим покриттям; складаний: так; розміри: 80/80/110 см; вага: 6,070 кг; вага в упаковці: 8,85 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | GoodGarden |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Тип | Розкладний |
| Форма столу | Круглий |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 1300 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 80 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 10 мм |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6 кг |
- Ціна: 1 599 ₴





