
- Немає в наявності
- Код: 1379
Стіл туристичний складний GoodGarden 240 см розкладний стол для дачі
2 999 ₴
+380 (97) 478-96-09
Павлоповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний стіл валіза 240 см для туризму і відпочинку відмінно підійде тим, хто цінує практичність і мобільність. Простота використання, якісні матеріали, гарний зовнішній вигляд, практичність, функціональність - все це можна сказати за Складаний стіл валізу 240 см. Він стане незамінним у походах на природу як і доповненням до інтер'єру. Сталева рама прослужить довгі роки.
Переваги:
-Займає мало місця в складеному стані;
-Легка вага столу;
-Зручна ручка для транспортування;
-Металевий каркас із порошковим фарбуванням;
-Водонепроникна стільниця;
-Сучасний і стильний дизайн;
Розміри: Довжина столу - 240 см Ширина столу - 76 см Висота столу - 74 см Висота столу - 74 см
Розміри в складеному стані (Довжина, ширина, висота) - 120х74х10 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodGarden |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 19 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 760 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Висота в складеному вигляді | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 999 ₴



